FANDOM


Wykonawca Tytuł piosenki Kraj Edycja Rezultat
4 Yüz Dandini Cyp Cypr 1. ES 8. miejsce
4 Yüz Salla Tur Turcja 4. ES TBA
Adele Make You Feel My Love Gbr Wielka Brytania 3. ES Półfinał
Aferdita Dresha Per Ty Dridhem Alb Albania 4. ES TBA
Alban Skenderaj Eklipse Alb Albania 1. ES 15. miejsce
Alenka Gotar Zenska iz soli Svn Słowenia 2. ES 11. miejsce
Ana Malhoa Tú És O Fogo Prt Portugalia 4. ES TBA
Andrea Zimányiová Prines si ten kľúč Svk Słowacja 3. ES Półfinał
Antti Tuisku Juuret Isl Islandia 1. ES 12. miejsce
Avraham Tal Hazman Ose Et Shelo Isr Izrael 2. ES 18. miejsce
Bat for Lashes Daniel Gbr Wielka Brytania 2. ES 16. miejsce
Benefit Sex sells Rus Rosja 3. ES 16. miejsce
Birgit Õigemeel Ise Est Estonia 3. ES 6. miejsce
Brigita Šuler Samara Svn Słowenia 4. ES TBA
Chisu Mun koti ei oo täällä Swe Szwecja 3. ES Zwycięstwo
Christina Koletsa 6h Aisthisi Tur Turcja 1. ES 16. miejsce
Dada ante portas Taking your love Aut Austria 4. ES TBA
David Bisbal Buleria And Andora 4. ES TBA
Deen Pridji blize Hrv Chorwacja 2. ES 5. miejsce
Din Din Aviv Mukeret Li Mipaam Isr Izrael 3. ES 10. miejsce
Doda Katharsis Pol Polska 3. ES 18. miejsce
Dubcowa & Gagarina Komu, zaczem? Rus Rosja 2. ES 8. miejsce
Edona Llalloshi Gjenerata Alb Albania 3. ES Półfinał
Electro Team Soba 202 Hrv Chorwacja 1. ES 20. miejsce
Elena Paparizou Eisai i Foni Cyp Cypr 3. ES 12. miejsce
Elena Paparizou Gigolo Grc Grecja 1. ES 21. miejsce
Elena Risteska Esen vo Mene Mkd Macedonia 4. ES Półfinał
Elin Lanto Discotheque Swe Szwecja 1. ES 9. miejsce
Eliza Hoxha Per ata qe sjane Srb Serbia 2. ES 21. miejsce
Emiliana Torrini Jungle Drum Fin Finlandia 2. ES 10. miejsce
E. Jahović & D. Kovačević Jos ti se nadam Hrv Chorwacja 3. ES 20. miejsce
Emmanuel Moire Mon Essentiel Nld Holandia 3. ES 8. miejsce
Emmanuel Moire Sans dire un mot Bel Belgia 4. ES TBA
Enya It's In The Rain Irl Irlandia 3. ES DSQ
Gaytana Gaitana Ukr Ukraina 3. ES 23. miejsce
Golden Storm Daj mi len den Svk Słowacja 3. ES 15. miejsce
G. Bregović & K. Krawczyk Mój Przyjacielu Cze Czechy 3. ES DSQ
HaDorbanim Lo Pogea Isr Izrael 1. ES 11. miejsce
Hari & Nina Nemogu ti reci sta je tuga Bih Bośnia i Hercegowina 2. ES 19. miejsce
Hera Bjork Someday Isl Islandia 2. ES 12. miejsce
Ines Keerlen Ltu Litwa 4. ES TBA
Ivana Maric Tebe Voljeti Bih Bośnia i Hercegowina 1. ES 10. miejsce
Izabo & S.Henevu’a Hu Isr Izrael 4. ES TBA
Janet Let go Nor Norwegia 2. ES 13. miejsce
Jessica Folcker Crash like a wrecking ball Swe Szwecja 2. ES 2. miejsce
Jonas Ir Rasa Teka Saule Est Estonia 1. ES 5. miejsce
J. Alexandratou & Andreas Mono gia'sena Grc Grecja 2. ES DSQ
Karoliina Ellös huolta huomisesta Dnk Dania 3. ES 11. miejsce
Kasia Kowalska Spowiedź Pol Polska 1. ES 2. miejsce
Katerine New Day Bel Belgia 3. ES Półfinał
Kim Lian Road to Heaven Lux Luksemburg 4. ES TBA
Király Viktor Forgószél Hun Węgry 4. ES TBA
La oreja de Van Gogh Dulce locura Esp Hiszpania 4. ES TBA
Lara Fabian Je T'Aime Lux Luksemburg 2. ES Zwycięstwo
Leonora Jakupi Ky eshte fundi Alb Albania 2. ES 7. miejsce
Lidia Kopania Sleep Pol Polska 4. ES TBA
Linda Kiraly Can't let go Hun Węgry 2. ES 14. miejsce
Luttenberger Klug Vergiss mich Aut Austria 1. ES 18. miejsce
Maarja He is always on my mind Estonia 2. ES 3. miejsce
Maksim Znaesh li ty Białoruś 3. ES 19. miejsce
Mari Mari Da Ti Se Dlanovi Zalede Serbia 3. ES 13. miejsce
Marie - Mai Mentir Francja 4. ES TBA
Mariza & M.Poveda Meu fado meu Portugalia 3. ES Półfinał
Mauda,Tomasevic & Sirusho Time to pray Cypr 2. ES 6. miejsce
Merlin & Banfić Godinama Bośnia i Hercegowina 3. ES Półfinał
Mich Gerber & Jael You Remain Austria 2. ES 17. miejsce
Michał Rudaś Wracaj Już Polska 2. ES 9. miejsce
Mira Son Melodi Cypr 4. ES TBA
Miro Jaroš Samanka Słowacja 4. ES TBA
Murat Dalkilic Kasaba Turcja 2. ES 22. miejsce
Mylene Farmer Si j'avais au moins Francja 1. ES 7. miejsce
Nadiya Si loin de vous mon Monako 4. ES TBA
Najoua Belyzel Gabriel Monako 3. ES 5. miejsce
Nightwish Amaranth Finlandia 1. ES 4. miejsce
Nolwenn Leroy Cassé Francja 3. ES 9. miejsce
Nox A tulso part Rumunia 3. ES Półfinał
Nox Nem lesz több tánc Węgry 1. ES 3. miejsce
Omar Naber I Still Carry On Słowenia 3. ES 15. miejsce
Pausini & Ferro Non Me Lo So Spiegare Włochy 4. ES TBA
Poets of the fall Lift Finlandia 4. ES TBA
Prikhodko & Meladze Bezotvetno Białoruś 4. ES TBA
Princessa Avenue Devchonka Rosja 4. ES TBA
Refflex Fara Ea Rumunia 4. ES TBA
Regína Ósk Þér við hlið Islandia 3. ES 14. miejsce
Regina ft. E. Risteska Ljubav nije za nas Serbia 1. ES 13. miejsce
Renée van Wegberg Find the way Holandia 1. ES 6. miejsce
Rigby One Song Holandia 4. ES TBA
Ruslana & Elliott The Girls That Rules Ukraina 4. ES Półfinał
Samir Javadzade Quci-quci Azerbejdżan 4. ES Półfinał
Sanna Nielsen Empty Room Islandia 4. ES TBA
Sarah Connor Skin On skin Niemcy 4. ES Półfinał
Sarah Dawn Finer Does She Know You Finlandia 3. ES 4. miejsce
Sarah Dawn Finer Moving On Norwegia 1. ES Zwycięstwo
Sarek Ädelsten och guld Dania 4. ES TBA
Sasa Lendero Mandoline Słowenia 1. ES 19. miejsce
Sasha To nic kiedy płyną zły Słowacja 1. ES 22. miejsce
Severina Gas, Gas Chorwacja 4. ES TBA
Shiri Maimon Kshehalachta Turcja 3. ES 17. miejsce
Shpat Kasapi ft. V-Ton Ti je Ajo Serbia 4. ES Półfinał
Sibel I'm Sorry Norwegia 3. ES 7. miejsce
Siddharta Napoj Bośnia i Hercegowina 4. ES TBA
Silbermond Symphonie Austria 3. ES 3. miejsce
Sirenia The Path To Decay Szwecja 4. ES TBA
Superbus Lola Monako 2. ES 20. miejsce
Support Lesbiens Cliche Czechy 4. ES TBA

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.